Czyszczenie dogłębne za pomocą chemii Karcher


W wielu zakładach przemysłowych i usługowych z różnych przyczyn konieczne jest zorganizowanie dogłębnego czyszczenia zabrudzonych powierzchni. Chemia Karcher jest dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji, ponieważ mamy do dyspozycji środki do czyszczenia głębokiego zarówno podłóg, jak i innych powierzchni.

Chemia Karcher do czyszczenia głębokiego podłóg i schodów ruchomych

Środki chemiczne Karcher pozwolą nam na usunięcie z podłóg nalotu cementowego, złogów z wapnia, rdzy czy kamienia piwnego. Firma Karcher udostępnia także środki do czyszczenia głębokiego posadzek przemysłowych oraz preparat do intensywnego doczyszczania plam tłuszczowych, olejowych, mineralnych czy powłok nabłyszczających. Za pomocą chemii Karcher umyjemy i zabezpieczymy także metalowe elementy schodów ruchomych.

Chemia Karcher do czyszczenia głębokiego innych powierzchni

Oprócz podłóg za pomocą chemii Karcher wyczyścimy także innego rodzaju powierzchnie. Nie jest dużym wyzwaniem usunięcie trwałych zabrudzeń z powierzchni szklanych, czy usunięcie zanieczyszczeń pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego. Generalnie chemia Karcher nadaje się do doczyszczania wszelkich powierzchni zmywalnych oraz elementów wyposażenia. Niektóre środki odświeżająco-czyszczące są na bazie alkoholu, co może mieć znaczenie przy czyszczeniu plam z lakierów i farb.

Artykuł powstał dzięki informacjom z tego sklepu