Myjki do okien Karcher


Firma Karcher powstała w 1935 roku. Jest to rodzinna firma, która zaczynała od tworzenia i sprzedawania własnych urządzeń wyspecjalizowanych w technice grzewczej. Przełomem dla firmy było skonstruowanie urządzenia wysokociśnieniowego z podgrzewaniem wody.

Pomimo upływu lat Karcher nadal jest firmą rodzinną. Firma produkuje i sprzedaje sprzęty do domu i ogrodu oraz sprzęty profesjonalne do firm. 

Myjki do okien

Firma Karcher oferuje wiele różnych modeli myjek do okien w różnych przedziałach cenowych. Te myjki są wytrzymałe, produkowane z wysoko jakościowych materiałów. Posiadają w swojej ofercie myjki poziome i pionowe. Wiele z ich myjek posiada wibracje, które ułatwiają ścieranie brudu bez konieczności szorowania. Myjki są małe i lekkie, dzięki czemu są łatwe w użytkowaniu.

Sprzęt działa na akumulator, co pozwala na mycie okien także na zewnątrz domu. Dzięki automatycznemu dozownikowi płynu mycie okien jest prostsze o nie potrzeba używać kilku rzeczy naraz. Ściereczki czyszczące łatwo się wymienia dzięki mocowaniu na rzepy. Myjki posiadają duże zbiorniki na czystą i brudną wodę oraz płyn do mycia szyb. W urządzeniu jest wbudowany wskaźnik naładowania baterii, dzięki czemu wiemy jak długo, można używać myjki. Myjki do okien można wykorzystywać do mycia każdej płaskiej powierzchni luster, okien czy kabin prysznicowych. 

Cechy 

  • Zbiorniki łatwe do napełnienia.
  • Wskaźnik Led w zasięgu wzroku.
  • Duże zbiorniki.
  • Lekki i małych rozmiarów.