Podłogi i ściany w jodełkę


Chevron jest bardzo popularnym motywem, który chętnie wykorzystywany jest do urządzania stylowych wnętrz. Jest to wzór, który przypomina zygzak.

Wnętrza w zygzak

Motyw zygzaka w ostatnich latach ponownie staje się bardzo popularny i chętnie wykorzystywany podczas aranżacji różnego rodzaju wnętrz. Pasuje do niego większość zestawień kolorystycznych. Dobrze wygląda w stonowanych pastelach, bieli, czerni, a także w kontrastowych połączeniach. Dlatego motyw ten sprawdzi się w każdym wnętrzu, jeśli będzie w odpowiedni sposób dostosowany do jego stylistyki. Można go z powodzeniem wykorzystywać zarówno w stonowanym skandynawskim stylu, jak i w stylu oszczędnym i minimalistycznym. Ponadto chevron dobrze będzie wyglądał także we wnętrzach o nowoczesnym charakterze, a także wnętrzach w typie vintage, czy też glamour. Warto wybrać odpowiednią kolorystykę tego motywu, która będzie pasowała do danego wnętrza.

Podłogi i ściany

Motyw jodełki jest ponadczasowy, dlatego idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w domu czy mieszkaniu. Dobrze będzie wyglądał zarówno w kuchni i łazience, jak i salonie i sypialni. Motyw ten pasuje do klasycznych, starych domów, a także nowoczesnych, nowych domów. Decydują się na niego osoby w każdym wieku, ponieważ wnosi do wnętrz powiew elegancji. Motyw jodełki może być wykonany we wnętrzach przy użyciu zróżnicowanych materiałów. Wśród nich szczególnie popularne są chevron płytki, a także jodełka płytki. Płytki tego rodzaju mogą być położone zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Warto wybrać odpowiedni materiał, a także kolorystykę tego rodzaju wzoru, tak aby pasowało do stylu urządzanego wnętrza. Można dokonać wyboru dużego wzoru w intensywnych barwach, a także drobnego wzoru w niezauważalnych na pierwszy rzut oka barwach. Wszystko zależy od charakteru danego wnętrza i innych elementów jego wykończenia.

Więcej na: https://home100.pl/plytki-chevron