Ciepły i miękki szlafrok damski

Szlafrok damski bezapelacyjnie powinien się znaleźć w każdej kobiecej garderobie. Wiele kobiet nawet nie wyobraża sobie spędzenia zimowego wieczoru w domu przez telewizorem bez grubego, ciepłego, przyjemnego w dotyku szlafroka. Jakie szlafroki najczęściej kupują dla siebie panie? Podpowiedź poniżej.

Wymarzony szlafrok gruby

Panie coraz częściej poszukują w dobrych sklepach z bielizną wymarzonego, ciepłego szlafroka, który sprawdzi się nie tylko w okresie zimowym, ale i również w cieplejszych miesiącach. Wielu znanych i doświadczonych producentów posiada w swojej kolekcji sporo rozmaitów szlafroków, więc klientki naprawdę mają w czym wybierać.
Różnorodność kolorów, wzorów i fasonów jest tak ogromna, że panie mogą wybierać spośród szlafroków: krótkich, długich, z długim rękawem, z krótkim rękawem, zapinanych na zamek lub wiązanych w pasie paskiem. Każda z pań niezależne od wielu i figury, bez problemu znajdzie idealny szlafrok damski dla siebie (https://lazienka-rea.com.pl/szlafroki.html).

Szlafrok męski miś

Panowie, którzy również chcą się wyposażyć w szlafrok gruby, mogą z kolei postawić na elegantsze wersje wykonane z wysokogatunkowej bawełny lub z ciepłego polaru, które zapewniają wygodę i komfort. Szlafrok męski miś cieszy się ogromnym powodzeniem wśród młodych panów, jednak dojrzali mężczyźni stawiają na jednokolorowe modele, bez kaptura, z długim rękawem, kończące się maksymalnie w połowie łydki. Najlepiej taki model prezentuje się w wersji kolorystycznej granatowej, brązowej lub czarnej, choć są i panowie, którzy chętnie stawiają na wyraziste kolory jak np.: zielony, pomarańczowy lub czerwony. Taki szlafrok bardzo dobrze się sprawdzi w domu, podczas wyjazdów rodzinnych, na wakacjach oraz w delegacjach. Warto więc mieć jeden porządny i solidnie wykonany model, który posłuży panom przez co najmniej kilka lat i to w nienagannym stanie.